MAMŲ iniciatyva „Gydytojau, palaikykime žindymą drauge!“

Telkiame MAMŲ iniciatyvą „Gydytojau, palaikykime žindymą drauge!“

Daugelis Lietuvos šeimų žino apie žindymo naudą ir norėtų gauti teisingą informaciją bei palaikymą iš šeimos gydytojų. Žindančios mamos siekia draugiško dialogo su gydytojais, tačiau vis dar pasitaiko nesusikalbėjimo, žinių trūkumo, pasenusių rekomendacijų. Siekdama tai pakeisti, LLŽKA organizuoja konferenciją, skirtą šeimos gydytojams, kurioje bus skaitomi pranešimai apie laktaciją, naujagimių būkles, žindymo padėtis ir apžiojimą bei kitas esmines taisyklingo žindymo ir laktacijos valdymo žinias.

Tai žinios, kurias privalo žinoti kiekvienas Lietuvos gydytojas, prižiūrintis kūdikius!

Kodėl kreipiamės į mamas? Ilgus metus Lietuvoje buvo ignoruojamas Etikos Kodeksas, todėl pasitaikydavo, jog konferencijas organizuodavo pieno mišinių, buteliukų, čiulptukų ir kitų dirbtinio kūdikių maitinimo priemonių platintojai ir gamintojai, suinteresuoti prekių pardavimais. Firmų remiami pranešėjai galėjo būti šališki teikdami rekomendacijas šeimos gydytojams ir pediatrams, todėl vis dar pasitaiko, jog jauni tėvai apie žindymą žino daugiau, nei jų šeimos gydytojas. Tai nėra gerai ir Tu gali tai pakeisti vienu iš šių būdu:

  1. Atspausdink programą ir pakvietimą (apačioje) ir įteik jį savo šeimos gydytojai, pakviesdama jungtis prie konferencijos dalyvių – žindymą palaikančių medikų. Nepamiršk gero žodžio ir gėlės žiedelio, juk gerumas sušildo santykius ir tiesia kelius bendravimui!
  2. Pasidalink renginiu savo facebook paskyroje ir komentaruose įrašyk pažįstamų gydytojų vardus. Tai padės konferencijai būti pastebėtai gydytojų tarpe! Dalintis 

Lietuvos medikai vyksta tik į kelias konferencijas per metus, todėl labai svarbu, kad būtų pastebėta konferencija, skatinanti žindymą!

MAMA, BŪK POKYTIS IR PASAULIS KEISIS DRAUGE SU TAVIMI!

Geras kudikis2

KONFERENCIJOS PROGRAMA Plačiau apie KONFERENCIJĄ

PAKVIETIMAS GYDYTOJUI

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą

€0.000 Prekių