Atsiliepimai apie NPL – VšĮ Panevėžio apskrities ligoninę

Čia galite parašyti atsiliepimą apie VšĮ Panevėžio apskrities ligoninės palankumą naujagimiui ir paramą žindymui.

3 atsakymai temoje “Atsiliepimai apie NPL – VšĮ Panevėžio apskrities ligoninę”

 1. Viktorija
  2018-03-19 at 9:21 #

  Patys geriausi atsiliepimai apie Panevėžio gimdymo namus!
  Nuvykus ten pasijauti tarsi namuose, personalas nuostabus nuo vyr.gyditojo iki valytojos, profesionalus, korektiškas, teigiamos emocijos, išsami informacija.
  Bet kokiu klausimu gavau patarimų. Nuolatinė priežiūra žindymo klausimais, pagalba pirmomis akimirkomis žindant kūdikį.
  Man jau antras gimdymas šioje ligoninėje, buvo abu cezario pjūviai.
  Abu kartus kūdikis buvo šalia, gavau galimybę pažindyti.
  Nesvarbu ar pirmas ar antras gimdymas vistiek suteikia ir primena kaip reikia rūpintis kūdikiu ir savimi.
  Tikrai jaučiausi visada prižiūrėta, saugi. Pasitikiu šiais gyditojais ir didžiuojuosi, kad panevėžyje turime tokius gerus gimdymo namus.

 2. Dominyka
  2018-03-19 at 10:19 #

  Gimdymo namai tikrai palankus naujagimio zindymui ! Nors gimdymas ir buvo nesklandus, pasibaiges ekstra cp, po kurio teko guleti para reanimacijoje, del ko is karto zindyti kudikio negalejau, zinoma vaikas gavo misini, taciau per svirksta, kad nebutu sugadintas buteliuko. Ligonineje teko guleti 6 dienas, per ta laika ne karto nebuvo pasiulytas buteliukas. Priziurincios seseles rode kaip rankomis traukti priespieni, patare kokius nusipirkti antspenius del ploksciu speneliu. Tikrino apziojima, patare zindymo pozas. Priziurinti gydytoja pamaciusi, kad 5 paroje pagaliau atsirado pieno, labai dziaugesi, palaike ir pasake kad jokio misinio man nebeduos, nes pieno turiu uztektinai. Islydint is ligonines skatino zindyti ir dziaugesi, kad po sunkaus gimdymo pavyko prisisaukti pieno. Gimdymo personalu esu labai nusivylusi, taciau po gimdymo priziurejes personalas pasiteisino :)

 3. Nesvarbu
  2019-06-13 at 5:55 #

  O as po savo gimdymo likau nusivylusi personalu – kai kuriomis sesutemis ir maisto isveziotoja.
  Mano gimdymas buvo prilygintas sunkiam, reikejo ne vienos paros atsigauti, kad galeciau bent is lovos normaliai islipti. Uzkliuvo maista veziojancios moteriskes nesupratingumas – ta pacia para po gimdymo pradariusi palatos duris saukia “ateik pasiimt pusryciu”. Atsiprasau, nuo kada gimdyve tik ka nukelta nuo gimdymo lovos turi kazkur keltis ir eit kazkam pasaukus??Kad jau ne cezario pjuvis, tai vadinas galiu lakstyt lyg niekur nieko?
  Seseles irgi kosmonautes – vaikas naktimis klykia, o jos puola kaltinti, kad nemaitinu vaiko krutimi (nors maitinau nuo pat pirmosios dienos), ateina, nutampo krutis, taip ale tikrindamos ar yra pieno, atsistoja ir nueina. Buvo kosmaras, niekam to paties nelinkiu.

Palikti atsiliepimą

€0.000 Prekių