Žindymo paramos ženklas – Auksinio kaspino ženklelis

Auksinis kaspinas – žindymo apsaugos, skatinimo ir paramos ženklas

Žindymo rėmimo simbolisŽenkliuko reikšmė ir prasmė :

Dažnai socialinių įvykių kontekste kaspinai ir ženkliukai naudojami tam, kad pajustume ir parodytume, kad priklausome kokiam nors socialiniam judėjimui. Kai naudojamas Auksinio kaspino simbolis, jis unikalus, nes tai ne tik socialinio pokyčio ženklas, bet savo forma išsako daug reikšmių. Auksinis kaspinas savo forma ir struktūra tarsi moko apsaugoti, skatinti ir remti žindymą.

Aukso spalva: Auksinė kaspino spalva simbolizuoja, kad žindymas yra kūdikio maitinimo auksinis standartas, pagal kurį turi būti lyginama ir vertinama bet kuri kita alternatyva.

Kaspinas: Kodėl dažnai kampanijų metu naudojama kaspino forma? Kiekvienoje surišto kaspino dalyje glūdi ypatinga informacija:

  • Viena kilpelė – tai motina.
  • Kita kilpelė – vaikas.
  • Kaspinas surištas simetriškai ir tuo parodoma kad ir motinai, ir vaikui žindymas vienodai reikšmingas ir nuo abiejų priklauso jo sėkmė.
  • Mazgas – tai tėvas, šeima ir visuomenė. Be mazgo nesilaikytų kaspinas, be tėvo, šeimos ir visuomenės paramos žindymas nebūtų sėkmingas. Kaspino galai – tai ateitis: išimtinis žindymas iki 6 mėnesių ir tęstinis žindymas iki 2 metų ar ilgiau papildomai maitinant tinkamu maistu; kito nėštumo atitolinimas 3 metams ar ilgiau, kad mama sustiprėtų ir vaikas paaugtų, kad užtektų laiko sveikatos stiprinimui ir vaiko vystimuisi.

Išdidžiai nešiokite ženklelį ir kiekvienam besidominčiam paaiškinkite jo prasmę.

Ženkliukų galite įsigyti VšĮ “Pradžių pradžia“, pradziu.pradzia@gmail.com

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą

€0.000 Prekių