Žindymo kursų vadovė Daiva Šniukaitė – Adner

daiva 1 Esu Daiva – trijų, dabar jau suaugusių, vaikų mama. Būdama vaikų slaugos specialiste, įgijau slaugos magistro laipsnį ir 2004 m. pirmoji Lietuvoje savarankiškai pasirengiau ir  ryžausi  laikyti Tarptautinio žindymo ir laktacijos konsultanto (IBCLC) kvalifikacinį egzaminą.  Pagal Tarptautinės egzaminuotojų tarybos reikalavimus, kvalifikacinį egzaminą pakartotinai išlaikiau kas 5 metus 2004, 2010 ir 2014 metais. Per visą šį laikotarpį sukaupiau daug teorinių žinių ir konsultuodama įgyjau neįkainuojamų įgūdžių.

Dalyvavau daugelyje tarptautinių mokymų, seminarų ir konferencijų, tarptautinių projektų, stiprinančių ir skatinančių žindymą, verčiau ir išleidau leidinius medikams ir tėvams.

Esu viena VšĮ “Pradžių pradžia” steigėjų, nuo pat organizacijos įsteigimo pradžios aktyviai stiprinu jos pozicijas ir platinu organizacijos vardą visuomenėje. Prieš 10 metų organizavau pirmus Mama-mamai patarėjų mokymus. Šiuo metu Mama-mamai savitarpio paramos ir pagalbos tinklas auga ir jau yra įgijęs vardą ir populiarumą tarp žindančių mamų. Nuo 1993 m. Lietuvoje koordinuoju  Pasaulio sveikatos organizacijos ir Jungtinių Tautų vaikų Fondo (UNICEF) pasaulinės programos “Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyva” įgyvendinimą, esu šios programos ligoninių vertintoja, tarptautinio PNLI tinklo narė, UNICEF žindymo ir laktacijos valdymo kursų dėstytoja.

Prieš beveik 10 metų sukūriau originalią mokymo programą ir pradėjau vesti kursus besilaukiančioms poroms apie naujagimių ir mažų vaikų žindymą bei laktacijos valdymą. Per šį laikotarpį kursus išklausė beveik 2000 moterų, dauguma jų buvo su vyrais.

Šiuo metu, be pagridninio darbo VU medicinos fakutlete, vedu žindymo kursus besilaukiančioms poroms, papildomo žindomų kūdikių maitinimo seminarus, taip pat, kartu su kitomis IBCLC kolegėmis skaitome paskaitas darbuotojams ligoninių, kurios siekia Naujagimiui palankios ligoninės vardo pripažinimo ar stengiasi šį vardą išsaugoti.

Manau, kad mano paskaitos vyksta smagiai, kompetentingai, įdomiai ir įtaigiai. Su dauguma kursų klausytojų ilgam išliekame draugais.

Daiva2 Vilniaus kursantai

DSC_0198 P1140727

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą

€0.000 Prekių