Žindymo kursai Vilniuje

Kviečiame lankyti pasirengimo žindyti ir motinystės kursus. Užsiėmimus veda Tarptautinės tarybos certifikuotos laktacijos konsultantės (IBCLC) Daiva Šniukaitė ir Asta Vilpišauskienė. Užsiėmimuose kalbame teorinius ir išbandome galimus praktinius dalykus.
Pas mus jauku, įdomus ir net smagu!
Labai kviečiame tėčius.

Trijų užsiėmimų kaina -  40 eur., porai – 70 eur.

2019 metų pirmojo ketvirčio žindymo kursų tvarkaraštis:

Įprastai vakariniai kursai prasideda 18 val., tačiau su kiekviena grupe kursų pradžią deriname kartu. Užsiėmimai vyksta, jei užsiregistruoja ne mažiau  nei 4 dalyviai.

balandzio

23-25 d.

18val.

 Žvėrynas, Vilnius REGISTRUOTIS
gegužės

14-16 d.

18 val.

 Žvėrynas, Vilnius


  REGISTRUOTIS
birželio19-21 d.

18 val.

 Žvėrynas, Vilnius

 

  REGISTRUOTIS

Sekite informaciją svetainėje ir mūsų facebook paskyroje.

4 atsakymai temoje “Žindymo kursai Vilniuje”

 1. Agnė
  sausio 27, 2018 at 9:09 #

  Ką tik baigiau paskaitų ciklą. Noriu padėkoti už suteiktą informaciją, patarimus ir praktinę dalį. Po kursų jaučiuosi ramesnė, labiau pasitikiu savimi ir tikiu, kad man pavyks! Rekomenduoju šiuos kursus. Beje, kursų aplinka labai jauki, jautiesi kaip namuose. Ačiū!

 2. Aurelija
  balandžio 25, 2018 at 10:41 #

  Kursus lankiau su vyru dar 2014 m. Buvo labai naudinga ir ikvepianti, motyvuojanti informacija- praktika. Labai rekomenduoju eiti kartu su vyru. (Tuomet net ir žindymo krėslu bus pasirūpinta (kaip buvo maneo atveju) bei labiau supras ir palaikys :) ).
  Mano pradžia nebuvo lengva, teko laikinai pasitelkti ir silikoninius antspenius dėl patiriamo skausmo, bet sunkumus pavyko įveikti, tad žindžiau 2 m. 9 mėn. Tikrai rekomenduoju kursus, be jų kaži ar būtų tiek tikėjimo savimi ir vaikeliu! Sėkmės!

 3. Vaiva
  gegužės 2, 2018 at 6:42 #

  Kursus lankiau pas jus jau antra karta su antru nestumu (2018m.geguze), nes gavau daug informatyvios informacijos ir tapau labiau pasitikinti savimi ir vaikeliu. Tai suteike mums sekmes ir pirma kudiki zindziau 1m 8men.
  Sie kursai yra issamus, pateikiama daug praktines ir vaizdines informacijos, kas inesa dar daugiau aiskumo. Vyksta mazose grupelese, kai bet kuriuo metu gali uzduoti klausima ir is karto gauti atsakyma. Aptariama ne tik zindymo eiga po kudikio gimimo, bet ir pasiruosimas gimdymui bei veiksniai is kart gimus kudikiui, kas itakoja sekminga tolimesni zindyma. Labai aiskiai pasakomi mitai ir tiesa apie zindymo ypatumus.
  Idomumo delei buvau nuejusi i nemokamus zindymo kursus poliklinikoje, kur informacijos suteikimas buvo labai pavirsutiniskas ir mazai argumentuotas. Siuos kursus rekomenduoju BUTINAI visoms busimoms mamytems!!!
  Beje, jei susidursite su sunkumais zindant, drasiai galite kreiptis i kursu vadove ir isspresti problema cia ir dabar.

  Sekmes visoms mamytems zindant, nes tuo galime duoti savo kudikiams visa ko jiems reikia ir kas yra geriausia!

 4. Marija
  gegužės 21, 2018 at 7:06 #

  Kokybiška ir išsami informacija apie žindymą, galimas problemas, kaip jas spręsti. Rekomenduoju būsimoms mamytėms, kurios turi baimių ar abejonių, nelabai įsivaizduojas kas ir kaip, ar pavyks… Man abejones šie kursai išsklaidė – gimus kūdikiui su ramybe ir pasitikėjimu nuo pat pradžių pradėjau žindyti. Tik ramybė ir pasitikėjimas lydi iki šiol, vaikutis puikiai auga. Dėkoju p. Daivai!

Palikti atsiliepimą